Як повідомлялося раніше, 2 листопада 2013 року відбувся
районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та
літератури. Переможцями олімпіади стали:
І місце – Дробітько
Дар’я Андріївна (7 клас, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 3), Коваленко Валерія
Миколаївна (8 клас, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 2), Андрущенко Юлія
Володимирівна (9 клас, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №5), Хоменко Владислава
Олегівна (10 клас, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 3), Рагуліна Юлія
Михайлівна (11 клас, Тростянецька СШ
І-ІІІ ступенів № 1);
ІІ місце – Храмцова Юлія Сергіївна (7 клас,
Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5), Радченко Ірина Валеріївна (8 клас,
Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 1), Лучанінова Анастасія Олександрівна (8
клас, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 3), Холодько Оксана Григорівна (9 клас,
Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №5), Коваль Марина Володимирівна (10 клас,
Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 2), Сокол Ольга Сергіївна (11 клас, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 2), Чеботарьова
Богдана Сергіївна (11 клас, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 3);
ІІІ місце – Сєрікова Катерина Романівна (7 клас,
Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 3), Овчаренко Владислава Сергіївна (7 клас,
Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5), Сухова Вікторія Романівна (7 клас,
Кам’янський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ), Рубан Єлизавета Сергіївна (8 клас,
Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5), Скороход Андрій Анатолійович (8 клас,
Жигайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Волошина Тетяна Олександрівна (9 клас,
Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 2), Курило Олена Юріївна (10 клас,
Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5), Рибалко Валерія Валеріївна (11 клас,
Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5).
Визначила своїх переможців і олімпіада з фізики, яка
відбулася
3 листопада 2013 року:
І місце – Батраченко Владислав Олександрович (7 клас, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів
№ 5), Трусов Богдан Олексійович (8 клас, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5),
Рижков Олексій Валерійович (9 клас, Смородинський НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ),
Єфанова Ольга Володимирівна (10 клас, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5),
Григор’єв Володимир Віталійович (11 клас, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5);
ІІ місце – Голіков
Станіслав Єдуардович (7 клас, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5), Гончаренко
Наталія Григорівна (8 клас, Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Горовий Андрій
Петрович (10 клас, Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 2);
ІІІ місце – Коваль Іван Володимирович (8 клас, Тростянецька СШ
І-ІІІ ступенів № 2), Скороход Андрій Анатолійович (8 клас, Жигайлівська ЗОШ
І-ІІІ ступенів), Волошина Тетяна Олександрівна (9 клас, Тростянецька СШ І-ІІІ
ступенів № 2), Ніконов Микола Сергійович (9 клас, Тростянецька СШ І-ІІІ
ступенів № 5).
Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з
астрономії серед учнів 10-11 класів стали:
§ Скрипаленко Андрій Олексійович (11 клас, Тростянецька ЗОШ
І-ІІІ ступенів №4) – І місце;
§ Купріянов Богдан Юрійович (11 клас, Тростянецька СШ І-ІІІ
ступенів № 2) – ІІ місце;
§ Григор’єв Володимир Віталійович (11 клас, Тростянецька СШ
І-ІІІ ступенів № 5) та Бєлокопитова Юлія Олександрівна (11 клас, Тростянецька
СШ І-ІІІ ступенів № 2) – ІІІ місця.
Вітаємо переможців
та бажаємо їм нових досягнень!
Дудка Ірина Сергіївна,
методист із навчальних дисциплін
КЗ ТРР «Районний методичний центр» |