Неділя, 26.05.2019, 14:15
Відділ освіти Тростянецької РДА Сумської області
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Заклади

Тростянецька СШ №1

Тростянецька СШ №2

Тростянецька СШ №3

Тростянецька ЗОШ №4

Тростянецька СШ №5

Білківський НВК

Боромлянський НВК

Буймерська ЗОШ

Гребениківська ЗОШ

Жигайлівська ЗОШ

Кам'янський НВК

Новгородська ЗОШ

Дернівський НВК

Смородинський НВК

Станівська ЗОШ

Полянський НВК

Люджанський НВК

Боромлянський ДНЗ "Пролісок"

Микитівський ДНЗ "Червона шапочка"

Станівський ДНЗ "Зірочка"

Буймерський ДНЗ "Ромашка"

Жигайлівський ДНЗ "Берізка"

Гребениківський ДНЗ "Сонечко"

КПНЗ ТРР "Палац дітай та юнацтва"

Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році

Методичні рекомендації щодо проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів(2013-2014 н. р.)

Проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
Проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології
Проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
Проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій


Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році

Екран участі
команд Тростянецького району в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014 році

№ з/п

Назва предмету, дата

ПІП учасників

Клас

Назва навчального закладу

Набрана кількість балів

Відсоток від заг.
к-ті балів

Зайняте місце

ПІП учителя

Обслуговуюча праця
(17-19.01.2014)

Сокол Ольга Миколаївна

11

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

142

88,8%

ІІІ

Гловацька Ірина Вікторівна

Технічна праця
(17-19.01.2014)

Кірнос Сергій Віталійович

11

Боромлянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ

124

77,5%

ІІ

Воловик Сергій Іванович

Екологія
(19-20.01.2014)

Курило Олена Юріївна

10

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

64,1

51,3%

ІІІ

Тертична Галина Олександрівна

Правознавство
(20-21.01.2014)

Волошина Тетяна Олександрівна

9

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 2

59,15

56,3%

ІІІ

Герасимовська Ніна Володимирівна

Коваль Марина Володимирівна

10

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 2

47

46,1%

ІІІ

Герасимовська Ніна Володимирівна

Березіна Ольга Миколаївна

11

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

72

69,2%

ІІ

Герасимовська Ніна Володимирівна

Фізика
(22-23.01.2014)

Трусов Богдан Олексійович

8

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

6,5

18,6%

7

Кравченко Наталія Анатоліївна

Григор’єв Володимир Віталійович

11

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

7,5

21,4%

5

Кравченко Наталія Анатоліївна

Російська мова та література
(23-24.01.2014)

Коваль Марина Володимирівна

10

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 2

42

60%

5

Жабко Тетяна Володимирівна

Сокол Ольга Сергіївна

11

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 2

52

74,3%

4

Жабко Тетяна Володимирівна

Біологія
(24-25.01.2014)

Куліков Денис Ігорович

8

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

58,1

53,3%

ІІІ

Тертична Галина Олександрівна

Андрущенко Юлія Володимирівна

9

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

52,3

47%

ІІІ

Тертична Галина Олександрівна

Біловол Дар’я Ігорівна

11

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

72,9

39,4%

ІІІ

Тертична Галина Олександрівна

Фізична культура 

(25-27.01.2014)

Кексель Валентина Вадимівна

11

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

65

 

ІІ

Малимоненко Надія Анатоліївна

Єсипенко Олександр Андрійович

11

Боромлянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.. – ДНЗ

60

 

ІІ

Євтєєв Володимир Борисович

Географія
(27-28.01.2014)

Рижков Олексій Валерійович

9

Смородинський НВК: ЗОШ  І-ІІ ст.. – ДНЗ

 35

41,7% 

 5

Ісаєв Максим Валерійович

Курило Олена Юріївна

10

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

 12

 13,2%

 14

Міщенко Олена Василівна

Кірнос Катерина Віталіївна

11

Боромлянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ

 48

52,7% 

ІІІ 

Білоус Світлана Миколаївна

10 

Українська мова та література
(28-29.01.2014)

Коваленко Валерія Миколаївна

8

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 2

27,25

 34%

 5

Вадюнка Вікторія Миколаївна

Андрущенко Юлія Володимирівна

9

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

32,75

41% 

 4

Селегень Тетяна Володимирівна

Хоменко Владислава Олегівна

10

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 3

53

66% 

 ІІ

Лампак Лариса Іванівна

11 

Астрономія
(29-30.01.2014)

Скрипаленко Андрій Олексійович

11

Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

14,75
29,5%5

Заїка Григорій Васильович

12 

Історія
(30-31.01.2014)

Ніколенко Вікторія Вікторівна

9

Боромлянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ

38

33%

Яресковська Олександра Андріївна

Протасова Альона Вікторівна

10

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 1

60

69,7%

ІІ 

Шаповал Марина Валеріївна

Голубничий Владислав Валентинович

10

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 2

 29

33,7% 

 10

Юшкова Наталія Володимирівна

Рагуліна Юлія Михайлівна

11

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 1

 31,5

 36,6%

10 

Шаповал Марина Валеріївна

13 

Інформатика
(01-02.02.2014)

Трусов Богдан Олексійович

8

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

 252

25,2% 

 4

Слєдзєвський Юрій Богданович

Куліков Денис Ігорович

9

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

395 

 39,5%

ІІІ 

Слєдзєвський Юрій Богданович

Григор’єв Володимир Віталійович

11

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

 613

 61,3%

ІІІ 

Слєдзєвський Юрій Богданович
14

Хімія
(31.01-01.02.2014)

Рубан Єлизавета Сергіївна

8

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

 68,73

68,73% 

ІІ 

Романенко Ірина Іванівна

Андрущенко Юлія Володимирівна

9

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

63,6 

63,6% 

 ІІ

Романенко Ірина Іванівна

Жмурко Ганна Олексіївна

10

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

59 

 59%

ІІІ 

Романенко Ірина Іванівна

Григор’єв Володимир Віталійович

11

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

 66,75

66,75% 

ІІ 

Романенко Ірина Іванівна

15 

Англійська мова
(02-03.01.2014)

Шимко Яна Юріївна

9

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 3

65,5

50,4%

7

Воробйова Ірина Олександрівна

Симон Олексій Сергійович

10

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

79

61,7%

7

Сенченко Ліна Євгенівна

Березіна Ольга Миколаївна

11

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

95

73%

ІІІ

Кошеленко Ольга Петрівна

16 

Математика
(03-04.02.2014)

Батраченко Владислав Олександрович

7

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

16

53,3%

ІІІ

Лук’яніхіна Ірина Михайлівна

Рижков Олексій Валерійович

9

Смородинський НВК: ЗОШ  І-ІІ ст.. – ДНЗ

3

8,5%

9

Давидова Світлана Олександрівна

Красніков Андрій Сергійович

9

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 3

26

74,3%

ІІ

Линник Валентина Петрівна

17 

Основи економіки
(05-06.02.2014)

Бєлокопитова Юлія 

11

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 2

37

46,3%

ІІІ

Гулакова Тетяна Іванівна

18 

Інформаційні технології
(08-09.02.2014)

Холодько Оксана Григорівна

9

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

 81

 40,5%

 7

Слєдзєвський Юрій Богданович

Кетова Юлія Олександрівна

10

Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів № 5

 84

42% 

 7

Слєдзєвський Юрій Богданович

Мачула Євгеній Юрійович

10

Боромлянський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ

 92

 46%

 4

Савочка Анатолій Іванович

Савченко Світлана Олександрівна

11

Білківський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ

 79

39,5% 

 8

Савченко Алла Вікторівна

44 учасники, 24 призових місця: 10-ІІ-х, 14-ІІІ-х


Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році
Про внесення змін до наказу від 12.09.2013 р. № 535-ОД «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році»

Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з
навчальних предметів(2013-2014 н. р.)

Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізичної культури
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії
Протоколи проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання


Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з
навчальних предметів(2013-2014 н. р.)

Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізичної культури
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з педагогіки та психології
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики
Розв’язки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки
Розв’язки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки
Розв’язки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового начання
Завдання ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії

Методичні рекомендації ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з
навчальних предметів(2013-2014 н. р.)

Методичні рекомендації правознавство 2013
Методичні рекомендації екологія 2013
Методичні рекомендації іноземна мова 2013
Методичні рекомендації інформаційні технології 2013
Методичні рекомендації трудове навчання 2013
Методичні рекомендації астрономія 2013
Методичні рекомендації біологія 2013
Методичні рекомендації географія 2013
Методичні рекомендації економіка 2013
Методичні рекомендації інформатика 2013
Методичні рекомендації історія 2013
Методичні рекомендації матемтаика 2013
Методичні рекомендації рос. мова та літ-ра 2013
Методичні рекомендації укр. мова та літ-ра 2013
Методичні рекомендації фізика 2013
Методичні рекомендації хімія 2013
Методичні рекомендації педагогіка та психологія 2013


План роботи РМК

Архів записів
Пошук
Адміністратор сайту Хомюк Сергій Сергійович (sergeyhomyk@gmail.com)
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz