П`ятниця, 03.04.2020, 11:42
Відділ освіти Тростянецької РДА Сумської області
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар
«  Червень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заклади

Тростянецька СШ №1

Тростянецька СШ №2

Тростянецька СШ №3

Тростянецька ЗОШ №4

Тростянецька СШ №5

Білківський НВК

Боромлянський НВК

Буймерська ЗОШ

Гребениківська ЗОШ

Жигайлівська ЗОШ

Кам'янський НВК

Новгородська ЗОШ

Дернівський НВК

Смородинський НВК

Станівська ЗОШ

Полянський НВК

Люджанський НВК

Боромлянський ДНЗ "Пролісок"

Микитівський ДНЗ "Червона шапочка"

Станівський ДНЗ "Зірочка"

Буймерський ДНЗ "Ромашка"

Жигайлівський ДНЗ "Берізка"

Гребениківський ДНЗ "Сонечко"

КПНЗ ТРР "Палац дітай та юнацтва"

Головна » 2013 » Червень » 6 » «Золоте серце – 2013»
15:10
«Золоте серце – 2013»

3-5 червня 2013 року відбувся районний етап обласного конкурсу «Золоте серце», який пройшов у 2 тури – заочний (03.06.2013 р.) та очний (05.06.2013 р.).

Учасниками конкурсу «Золоте серце – 2013» рішеннями педагогічних рад освітніх установ були визначені 21 педагогічний працівник, а саме: Команова О.В., музичний керівник Микитівського ДНЗ «Червона шапочка» Білківської с/р; Коваленко Л.І., вчитель світової літератури Тростянецької СШ І-ІІІ ст. №1; Ващенко І.М., вчитель початкових класів Тростянецької СШ І-ІІІ ст. №2; Великород Т.М., вчитель української мови й літератури Тростянецької СШ І-ІІІ ст. №3; Столяренко Л.М., вчитель української мови й літератури Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ст. №4; Курська Н.Д., вчитель початкових класів Тростянецької СШ І-ІІІ ст. №5; Курило Л.Ф., вчитель біології та географії Білківського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ; Євтєєв В.Б., учитель фізичної культури Боромлянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ; Бут А.Д., вчитель фізичної культури Буймерської ЗОШ І-ІІІ ст.; Кошлата Н.І., вчитель початкових класів Гребениківської ЗОШ І-ІІІ ст.; Шило А.О., вчитель початкових класів Жигайлівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Рябоконь Л.В., вчитель початкових класів Кам’янського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ; Сокольникова С.О., вчитель російської мови та літератури Полянського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ; Панічева Я.В., вчитель початкових класів Новгородської ЗОШ І-ІІІ ст.; Басова Н.В., вчитель початкових класів Дернівського НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ; Подшивайлова Л.М., вчитель математики Люджанського НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ; Слонь Н.П., вчитель української мови й літератури Ницахської ЗОШ І-ІІ ст.; Степанова А.М., вчитель початкових класів Печинського НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ; Карпова Т.П., вчитель початкових класів Смородинського НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ; Прядка Г.В., вчитель світової літератури Станівської ЗОШ І-ІІ ст.; Герасименко Л.В., керівник зразкової акробатичної студії «Едельвейс» КПНЗ «Палац дітей та юнацтва».

Читати повністю...

Переглядів: 630 | Додав: Methodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
План роботи РМК

Архів записів
Пошук
Адміністратор сайту Хомюк Сергій Сергійович (sergeyhomyk@gmail.com)