П`ятниця, 03.04.2020, 09:55
Відділ освіти Тростянецької РДА Сумської області
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар
«  Лютий 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Заклади

Тростянецька СШ №1

Тростянецька СШ №2

Тростянецька СШ №3

Тростянецька ЗОШ №4

Тростянецька СШ №5

Білківський НВК

Боромлянський НВК

Буймерська ЗОШ

Гребениківська ЗОШ

Жигайлівська ЗОШ

Кам'янський НВК

Новгородська ЗОШ

Дернівський НВК

Смородинський НВК

Станівська ЗОШ

Полянський НВК

Люджанський НВК

Боромлянський ДНЗ "Пролісок"

Микитівський ДНЗ "Червона шапочка"

Станівський ДНЗ "Зірочка"

Буймерський ДНЗ "Ромашка"

Жигайлівський ДНЗ "Берізка"

Гребениківський ДНЗ "Сонечко"

КПНЗ ТРР "Палац дітай та юнацтва"

Головна » 2013 » Лютий » 13

Математика - цариця всіх наук, її улюблениця – істина, її вбрання – простота і ясність, ці слова Ян.Снядецького є провідними в педагогічній діяльності вчителя математики вищої кваліфікаційної категорії, «старшого вчителя», заступника директора з навчальної роботи Тростянецької СШ І-ІІІ ст. № 3 - Линник Валентини Петрівни, яка на базі своєї школи організувала роботу школи передової педагогічної майстерності для вчителів математики району, яких зацікавила її науково-методична проблема: «Формування в учнів практичних умінь і навичок». Вчитель два роки поспіль ділилася досвідом своєї роботи з колегами-математиками.

Проблема формування практичних навичок на уроках математики особливо актуальна в сучасних умовах розвитку національної школи, яка покликана забезпечити практичну спрямованість навчання, докорінно поліпшити підготовку до самостійного життя й праці. Цей принцип реа ... Читати далі »

Переглядів: 487 | Додав: Methodist | Дата: 13.02.2013 | Коментарі (0)

Якість навчально-виховного процесу, його результати певною мірою залежать від педагога, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності.

Тож, з метою поліпшення фахової підготовки педагогічних кадрів необхідно в навчальному закладі організувати спеціальну методичну роботу, яка б спонукала кожного члена педагогічного колективу до підвищення свого фахового рівня, сприяла б взаємному збагаченню педагогів професійними знахідками, дала б змогу молодим учителям учитися педагогічної майстерності у старших і досвідченіших колег, забезпечувала б підтримання в педагогічному колективі духу творчості, прагнення до пошуку.

Читати повністю . . .

... Читати далі »
Переглядів: 408 | Додав: Methodist | Дата: 13.02.2013 | Коментарі (0)

10 січня 2013 року на Тростянеччині відбулася перша районна виставка-презентація «Портфоліо досягнень сучасного педагога», яка має на меті активізацію самоосвітньої та творчої професійної діяльності педагогічних працівників, ріст та вдосконалення їх майстерності в напрямку забезпечення організації якісного сучасного навчально-виховного процесу, стимулювання діяльності педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району щодо реалізації особистої / загальношкільної / районної науково-методичної теми «Дидактико-методичне забезпечення процесу формування життєвих компетентностей особистості в контексті інноваційної педагогічної діяльності».

Районна педагогічна виставка-презентація Портфоліо досягнень зорієнтована на виконання наступних завдань:

Переглядів: 698 | Додав: Methodist | Дата: 13.02.2013 | Коментарі (0)

План роботи РМК

Архів записів
Пошук
Адміністратор сайту Хомюк Сергій Сергійович (sergeyhomyk@gmail.com)